Dlaczego Dolczedo?

Nasza firma oferuje sprzedaż produktów w ilościach zarówno paletowych, jak i w całych samochodach ciężarowych. Zaopatrujemy małe i duże hurtownie. Elastyczność naszej firmy polega na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie i dążymy do zadowolenia kontrahentów na wszystkich poziomach współpracy.
about_mix
about_oreo

Poznajmy się!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, spotkajmy się. Możesz nas odwiedzić w siedzibie naszej firmy, albo przyjedziemy do Ciebie. Wspólne spotkanie, podczas którego można określić wszystkie szczegóły współpracy, może przynieść długofalową i wzajemnie korzystną współpracę.

Historia

Nasza historia rozpoczyna się w 1993 roku. Początkowo byliśmy małą firmą rodzinną. Przez ponad 25 lat rozwijaliśmy się na rynku FMCG. Dzięki naszej ciężkiej i solidnej pracy firma, w 2016 roku, przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i od tego momentu działa pod nazwą DOLCZEDO SP. Z O.O.

Zakres działalności

Od ponad ćwierć wieku prowadzimy działalność w zakresie importu i eksportu miedzy Polską, Czechami, Słowacją i Węgrami. Miesięcznie przeprowadzamy ponad 150 transakcji. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno na rynku Europejskim jak i na innych kontynentach. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i mniejszymi hurtowniami.

Priorytet

Na prośbę klienta, możemy zorganizować transport na terenie całej Europy. Naszym Partnerom dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość produktów i obsługi klienta Najważniejsza jest dla nas: SATYSFAKCJA KLIENTA I PROFESJONALIZM.